اخبارو مقالات

مزایای پنجره یو پی وی سی :

1.عایق دما :

پنجره های ساخته شده با پروفیل های در و پنجره یوپی وی سی به میزان قابل توجهی از ورود و خروج گرما و سرما در ساختمان جلوگیری می کند .

2.صرفه جویی در مصرف انرژی :

با توجه به اینکه حدود 35 درصد از اتلاف انرژی در درون ساختمان ها از طریق پنجره ها صورت می پذیرد , بنابراین کنترل و کاهش آن با پنجره های نوین یو پی وی سی با شیشه چند جداره امکان پذیراست.

3.مانع از نفوذ باران و آب :

با استفاده از نوارهای آب بندی در اطراف چهارچوب و قسمت بازشوی پنجره و همچنین ایجاد شیارهای مخصوص تخلیه آب روی پروفیل ها باعث هدایت آب های وارد شده احتمالی به خارج می شود .

4.عایق صدا :

استفاده از در و پنجره های یوپی وی سی به همراه شیشه دو یا چند جداره , تا حد قابل توجهی ( حدود 40 دسی بل ) مانع از انتقال صوت به داخل ساختمان ها می شود.

5.جلوگیری از ورود گرد و غبار و سایر آلودگی های محیطی :

با استفاده از نوارهای درزبندی مخصوص و یراق آلات قفل شونده چند نقطه ای در و پنجره های یوپی وی سی , تا حد بسیار زیادی از ورود گرد و غبار و دوده به داخل جلوگیری می کند .

6.تنوع بازشو :

پنجره های ساخته شده با پروفیل های یو پی وی سی , امکان استفاده از یراق آلات مختلفی را دارند که جهت پاسخگویی به خواست و سلیقه مشتریان , بازشوهای متنوعی از قبیل تک حالته , دو حالته , ریلی و ... را در اختیارشان قرار می دهند .

7.قابلیت نصب شیشه های یک و چند جداره :

این پروفیل ها قابلیت استفاده از شیشه های چند جداره را دارد می باشد که به جلوگیری از ورود سر و صدای خارج از خانه و محل کار بیشتر کمک می نماید .

8.قابلیت تعویض پنجره های قدیمی :

با استفاده از پروفیل های بازسازی , به راحتی می توان پنجره های قدیمی را بدون نیاز به تخریب تعویض کرد .

9.مقاوم در برابر خورگی و پوسیدگی :

در مقابل بسیاری از اسیدها و بازها مقاوم است و خورده یا پوسیده نمی شود .

10.امنیت بالا :

به دلیل استفاده از مدرن ترین یراق آلات و تعبیه قفل های متعدد در داخل چهارچوب و استفاده از شیشه های ایمنی , در و پنجره های یو پی وی سی از توان امنیتی بالایی برخوردارند .

ador industrial group

photo 2018 04 15 10 12 50

گروه صنعتی آدور

گروه تولیدی آدور  تولید کننده ی انواع سیستم درب و پنجره دوجداره با پروفیل UPVC، و آلومینیوم وتوری های جمع شونده و شیشه های دوجداره و سه جداره در سال 1395 شروع به فعالیت نمود.

تمام تلاش و کوشش تیم مدیریت و پرسنل در راستای کسب رضایت مشتریان و انجام صادقانه تعهدات می باشد و جهت تحقق این امر استفاده از بهترین مصالح و مواد موجود به لحاظ کیفیت چه در مورد محصولات و چه در مورد ماشین آلات در دستور کار آدور قرار گرفته است.

چه کسی آنلاین است؟

ما 11 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما

فیس بوک توییترآر اس اس گوگل پلاس