اخبارو مقالات

تاريخچه درب و پنجره UPVC       

ساخت درب و پنجره upvc در سال 1960 در شهر دورتموند آلمان آغاز گرديد. با توجه به مزاياي زياد اين نوع پنجره ها و افزايش هزينه توليد در و پنجره هاي چوبي، آهنيو آلومينيومي استفاده از درب و پنجره دوجداره بعنوان نسل چهارم پنجره ها رونق روز افزون يافت . امروزه بهينه سازي مصرف انرژي از مباحثي است كه بيش از پيش مورد توجه قرار گرفته است . عايق بودن ، استقامت فيزيكي و پايداري در برابر شرايط جوي و همچنين قابليت بازيافت يو پي وي سي و ايجاد تنوع در طرح و رنگ اين نوع پنجره ها ، استفاده از اين نوع پنجره ها را در كشورهاي صنعتي و درحال توسعه به سرعت گسترش داده است . امروزه در كشورهاي اروپايي بيش از 70 درصد سهم بازار درب وپنجره متعلق به upvc است.

 

سابقه درب و پنجره دوجدارهدر ايران
درايران براي اولين بار حدود بيست سال پس از اختراع پنجره upvc ودر اواخر دهه 50 واحد توليد پروفيل و ساخت درب و پنجره upvc احداث گرديد . با اينكه در سالهاي بعد واحد هاي توليدي ديگري در اين زمينه احداث شد ، لكن به دلايل مختلف واحد هاي موجود از تكنولوژي پيشرفته كنوني برخوردار نبوده و حجم عمده پروفيل مصرفي واحدهاي مونتاژ از منابع خارجي تأمين مي گرديد. با عنايت به بكارگيري مصالح مناسب و با تاثير مثبت پنجره upvc و شيشه دوجداره در بهينه سازي انرژي ، هم اينك ايجاد واحد هاي توليد پروفيل upvc و ساخت درب و پنجره upvc وشيشه دوجداره بيش از پيش مورد توجه قرار گرفته است.

 logo

 

 

 

ador industrial group

photo 2018 04 15 10 12 50

گروه صنعتی آدور

گروه تولیدی آدور  تولید کننده ی انواع سیستم درب و پنجره دوجداره با پروفیل UPVC، و آلومینیوم وتوری های جمع شونده و شیشه های دوجداره و سه جداره در سال 1395 شروع به فعالیت نمود.

تمام تلاش و کوشش تیم مدیریت و پرسنل در راستای کسب رضایت مشتریان و انجام صادقانه تعهدات می باشد و جهت تحقق این امر استفاده از بهترین مصالح و مواد موجود به لحاظ کیفیت چه در مورد محصولات و چه در مورد ماشین آلات در دستور کار آدور قرار گرفته است.

چه کسی آنلاین است؟

ما 2 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما

فیس بوک توییترآر اس اس گوگل پلاس