محصولات

محصولات :

(انواع پنجره upvc ) :

.1پنجره یو پی وی سی ثابت (Fix ) :

پنجره ثابت (فیکس) بدون بازشو می باشد .

پنجره upvc ثابت یکی از پرکاربردترین نوع پنجره های دو جداره می باشد که بدون بازشو می باشد و چون ثابت است در آن از یراق آلات استفاده نمی شود و از دیگر مزایای این نوع پنجره ها ایجاد فضای دید مناسب بدون مزاحمت فریم برای اشخاص می باشد و همچنین بخاطر فیکس بودن عایق بسیار مناسبی در برابر برودت هوا و همچنین گرد و خاک می باشد.

 

.2پنجره یوپی وی سی تک حالته (Turn):

در این نوع پنجره ها , یراق در ارتفاع بازشو نصب می گردد

تک حالته از لحاظ میزان عایق بودن در برابر سرما و گرما و آلودگی های صوتی با پنجره دو جداره فیکس کاملا مشابه upvc پنجره است تفاوت اصلی این نوع از پنجره با پنجره های ثابت استفاده از یراق آلات است برای تمامی درب و پنجره اگر لولا سمت راست باشد پنجره راست بازشو است در غیراینصورت چپ بازشو و به دلیل استفاده از یراق قیمت این پنجره نسبت به حالت ثابت تغییر میکند و افزایش می یابد .

pic6

 

.3پنجره یو پی وی سی دو حالته (tilt & turn ) :

این نوع پنجره , یکی از آب بندترین پنجره ها می باشد . در این نوع پنجره ها یراق آلات هم در ارتفاع و هم در عرض بازشو , مونتاژ می گردد

دو حالته از امنیت بالایی برخوردار است با توجه به یراق آلاتی که در آن به کار می رود . حداکثر میزان بازشو برای این upvc پنجره می باشد که در صورتی که عرض بازشو از این مقدار بیشتر شود باید یراق های خاصی مونتاژ می گردد که همین امر باعث افزایش قیمت و افزایش طول زمان ساخت نسبت به پنجره دو حالته نرمال می باشد . باز و بسته شدن این پنجره ها نیز به راحتی صورت می گیرد حتی توسط کودکان و ویژگی رگلاژ راحت از دیگر مزایای این پنجره می باشد . قابل ذکر است که در این مدل پنجره یراق چهارطرف بازشو قرار میگیرد و همین امر باعث عایق بودن این نوع پنجره می باشد.

 

 

 pic5

.4پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی :

در پنجره های فولکس واگنی , ابتدا پنجره به سمت جلو کشیده می شود سپس در جهت موازی محور x حرکت می کند (حرکت به صورت کشویی ) در این نوع پنجره , از نوار درزگیر EPDM استفاده می گردد که با وجود حرکت کشویی بازشو , جزء یکی از آب بندترین پنجره ها می باشد

شاید بتوان تنها عیب این نوع یراق را قیمت بسیار بالای آن نام برد . سیستم فولکس واگنی جهت بازشوهای بزرگ انتخاب درستی می باشد و باعث ایجاد فضایی دل انگیز می شود . اصولا این پنجره برای جاهایی که فضای زیادی دارند و میخواهند دید خوبی داشته باشند استفاده می شود .

.5 پنجره یو پی وی سی کشویی :

در پنجره های کشویی , دو سطح از پروفیل روی هم می غلتند که برای آب بندی , می بایست از EPDM (گسگت ) که باعث استحکام نیز می شود , استفاده نمود , ولی چون هنگام باز و بسته کردن , حرکت پنجره به علت اصطحکاک بالای این نوع گسگت ها شود , از نوار درزگیرمویی که آب بندی نیست , استفاده می شود , بنابراین پنجره های کشویی به هیچ عنوان عایق و آب بند کامل نمی باشند . با توجه به ایرادهای گفته شده در این نوع پنجره اصولا توصیه نمی شود مگر اینکه کارفرما اصرار داشته باشد .

 

 pic4

.6پنجره یو پی وی سی فرانسوی (French ) :

در پنجره upvc فرانسوی دو بازشو وجود دارد و در هنگام باز شدن هر دو لنگه با هم , هیچ گونه ستون و مولینی دیده نمی شود . دستگیره روی بازشو بزرگتر مونتاژ می گردد و لنگه دیگر بر حسب نیاز , با دستگیره مخفی قابل باز و بسته شدن می باشد.

7     .پنجره یو پی وی سی کلنگی (Tilt):

بازشو سرویسی به دو صورت قابل مونتاژ می باشد,

1_ به صورت Fingerpull , پنجره در یک نقطه قفل می گردد و فاقد کیپ آب بندی و اسپانیولیت است , ولی شامل بازویی و انگشتی می باشد . به هیچ عنوان این نوع پنجره , آب بند کامل نخواهد بود . 2_پنجره سرویسی با یراق تک حالته و دستگیره پنجره.

 

 pic3

 pic2

 

(انواع درب upvc:(

pic1

  1. 1.سوئیچ خور upvc : این نوع در در دوطرف دستگیره دارد و قابل قفل شدن به وسیله قفل سوئیچی است در سوئیچ خور مناسب دررهای ورودی یا درهای است که به تراس باز می شود.

  1. 2. درسرویس : درب upvc سرویس از سش در و یراق سرویس تشکیل شده است در این در به طور متداول , از لولای سه بعدی استفاده می شود که برای سرویس بهداشتی و درب حمام استفاده می شود و این درها از مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و رطوبت برخوردار هستند لذا استفاده از آنها به صورت تمام پنل یا قسمتی شیشه و پنل توصیه می شود . حتی این امکان وجود دارد که بصورت لمینت ساخته شود .

  1. 3.فرانسوی یا دو لنگه :

درب فرانسوی upvc دو بازشو دارد برای جاهای مناسب است که شما نیاز به یک بازشو بزرگ دارید تا بتوانید لوازم را به راحتی جابجا کنید.

  1. Thredshold : دری است که فریم آن فاقد پروفیل پایین باشد و به جای پروفیل فریم از پروفیل های آلومنیومی خاص استفاده می شود .

 

ador industrial group

photo 2018 04 15 10 12 50

گروه صنعتی آدور

گروه تولیدی آدور  تولید کننده ی انواع سیستم درب و پنجره دوجداره با پروفیل UPVC، و آلومینیوم وتوری های جمع شونده و شیشه های دوجداره و سه جداره در سال 1395 شروع به فعالیت نمود.

تمام تلاش و کوشش تیم مدیریت و پرسنل در راستای کسب رضایت مشتریان و انجام صادقانه تعهدات می باشد و جهت تحقق این امر استفاده از بهترین مصالح و مواد موجود به لحاظ کیفیت چه در مورد محصولات و چه در مورد ماشین آلات در دستور کار آدور قرار گرفته است.

چه کسی آنلاین است؟

ما 11 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما

فیس بوک توییترآر اس اس گوگل پلاس