محصولات

پروفیلهای ویستابست

پروفیل سری ۶۰ ویستابست

یکی از پرکاربرد ترین پروفیل های ویستا بست در ساخت پنجره دوجداره ویستابست، پروفیل های سری ۶۰( عرض ۶ سانتی متر) با سه محفظه می باشد. از جمله مشخصات این پروفیل رده اول پنجره UPVC ویستابست، رعایت استاندارد و همچنین ضخامت ۳ میلی متری برای دیواره های اصلی می باشد. همچنین از این سری پروفیل می توان برای بازسازی و تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره ویستابست استفاه کرد.

 

 

فریم بازسازی ویستا بستفریم قاب بلند ویستابستفریم پنجره دوجداره ویستابست

پروفیل فریم این مجموعه در سه شکل تولید می گردد که به پروفیل قاب، قالب بلند و قاب بازسازی تقسیم بندی می گردد. این پروفیل قابلیت استفاده از نوارهای درزبندی مخصوص اتصال به پروفیل یا شیشه را دارد و قاب بلند آن، استفاده از یراق آلاتی که قابلیت نصب روی فریم را دارند را میسر می کند. پروفیل قاب بازسازی پنجره دوجداره ویستابست نیزبرای تعویض پنجره قدیمی استفاده شده و با توجه به لبه بازسازی(۳۴٫۵ میلیمتر) آن پنجره قدیمی را کاملا می پوشاند.

مقاطع سایر پروفیل های سری ۶۰ ویستابست را در زیر می توانید مشاهده فرمایید. این محصولات قابلیت استفاده از یراق آلات با آخرین استانداردهای اروپا را داراست.

مقاطع پروفیل سری 60 ویستابست

ador industrial group

photo 2018 04 15 10 12 50

گروه صنعتی آدور

گروه تولیدی آدور  تولید کننده ی انواع سیستم درب و پنجره دوجداره با پروفیل UPVC، و آلومینیوم وتوری های جمع شونده و شیشه های دوجداره و سه جداره در سال 1395 شروع به فعالیت نمود.

تمام تلاش و کوشش تیم مدیریت و پرسنل در راستای کسب رضایت مشتریان و انجام صادقانه تعهدات می باشد و جهت تحقق این امر استفاده از بهترین مصالح و مواد موجود به لحاظ کیفیت چه در مورد محصولات و چه در مورد ماشین آلات در دستور کار آدور قرار گرفته است.

چه کسی آنلاین است؟

ما 113 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما

فیس بوک توییترآر اس اس گوگل پلاس