محصولات

پنجره ویستا بست سری 70

با ارزیابی نیاز بازار و با توجه تنوع شرایط محیطی،پنجره ویستابست اقدام به طراحی و تولید پروفیل درب و پنجره UPVC با عرض 7 سانتی متر(سری 70) نموده است که علامت ثبتی آن(ویستابست) در 35 کشور به ثبت رسیده است. این پروفیل پنجره دوجداره با ضخامت 3 میلیمتر و دارا بودن 5 محفظه تاثیر بسزایی در اتلاف انرژی نسبت به سری 60 دارد و برای شرایط آب و هوایی سخت نیز ایده آل می باشد.

 

 

درب و پنجره دو جداره تولید شده با این پروفیل همچنین قابلیت نصب در ارتفاعاتی که فشار باد بسیار است و یا از لحاظ ابعاد پنجره بزرگ می باشد، را داراست و ظاهری زیبا به نمای ساختمان و پنجره های آن می دهد. سری 70 پروفیل درب و پنجره ویستا بست قابلیت نصب شدن در پروژه های تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره را ندارد.

 پنجره ویستا بست

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده می کنید، تفاوت بین سری 60 و سری 70 ویستابست در تعداد حفره های موجود و همچنین عرض زیرین پروفیل می باشد.

ador industrial group

photo 2018 04 15 10 12 50

گروه صنعتی آدور

گروه تولیدی آدور  تولید کننده ی انواع سیستم درب و پنجره دوجداره با پروفیل UPVC، و آلومینیوم وتوری های جمع شونده و شیشه های دوجداره و سه جداره در سال 1395 شروع به فعالیت نمود.

تمام تلاش و کوشش تیم مدیریت و پرسنل در راستای کسب رضایت مشتریان و انجام صادقانه تعهدات می باشد و جهت تحقق این امر استفاده از بهترین مصالح و مواد موجود به لحاظ کیفیت چه در مورد محصولات و چه در مورد ماشین آلات در دستور کار آدور قرار گرفته است.

چه کسی آنلاین است؟

ما 13 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما

فیس بوک توییترآر اس اس گوگل پلاس